Audio-room » O nas

O nas

Dźwięk to nasza pasja; sprzęt, akustyka, muzyka. Audio Room to miejsce, w którym słuchamy, testujemy, recenzujemy, a czasem też reanimujemy sprzęt audio.

Stworzyliśmy ten serwis z myślą o usystematyzowaniu oraz rozwoju naszych zainteresowań i projektów, które realizujemy. Chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami, wiedzą i opiniami. Staramy się indywidualnie i poważnie podchodzić do każdego urządzenia – nawet jeśli kosztowało nas mniej, niż jego wysyłka 🙂

Nie wierzymy w zasadę „im droższe, tym lepsze” (ani „im tańsze/nowsze/starsze/cięższe/lżejsze, tym lepsze”). Nie wierzymy też w obiektywne recenzje. Obiektywne są tylko liczby, a one nie zawsze przekładają się na dobre brzmienie. Dlatego radzimy traktować nasze recenzje z dystansem: są naszą subiektywną oceną, a nie prawdą absolutną. Coś co dla nas, w naszym systemie gra doskonale, dobrze albo znośnie, w innej konfiguracji i dla innych uszu może być torturą – i odwrotnie.

 

Nie jesteśmy anonimowi i można się z nami skontaktować. Najlepiej przez komentarze na stronie, które staramy się sprawdzać i odpowiadać regularnie.

Jesteśmy też na facebooku.

Pozdrawiamy i zapraszamy!

 

Michał Mietliński
michal@audio-room.net

 

Rafał Lisiński
audioroom_rafal@wp.eu

3 comments

  1. grzegorz

    Mam słuchawki bayer dynamic 770 250 ohm i uszkodziłem membranę czy jest możliwość naprawy u was to znaczy wymiany membrany i jaki by był koszt.

    1. rafal lisinski

      Tak, możemy wymienić, ale nie membranę, tylko cały przetwornik. Łączny koszt to 320 zł, z czego większość (ok. 250 zł) to koszt przetwornika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *