Audio-room » O nas

O nas

Dźwięk to nasza pasja; sprzęt, akustyka, muzyka. Audio Room to miejsce, w którym słuchamy, testujemy, recenzujemy, a czasem też reanimujemy sprzęt audio.

Stworzyliśmy ten serwis z myślą o usystematyzowaniu oraz rozwoju naszych zainteresowań i projektów, które realizujemy. Chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami, wiedzą i opiniami. Staramy się indywidualnie i poważnie podchodzić do każdego urządzenia – nawet jeśli kosztowało nas mniej, niż jego wysyłka 🙂

Nie wierzymy w zasadę „im droższe, tym lepsze” (ani „im tańsze/nowsze/starsze/cięższe/lżejsze, tym lepsze”). Nie wierzymy też w obiektywne recenzje. Obiektywne są tylko liczby, a one nie zawsze przekładają się na dobre brzmienie. Dlatego radzimy traktować nasze recenzje z dystansem: są naszą subiektywną oceną, a nie prawdą absolutną. Coś co dla nas, w naszym systemie gra doskonale, dobrze albo znośnie, w innej konfiguracji i dla innych uszu może być torturą – i odwrotnie.

 

Nie jesteśmy anonimowi i można się z nami skontaktować. Najlepiej przez komentarze na stronie, które staramy się sprawdzać i odpowiadać regularnie.

Jesteśmy też na facebooku.

Pozdrawiamy i zapraszamy!

 

Michał Mietliński
michal@audio-room.net

 

Rafał Lisiński
audioroom_rafal@wp.eu

5 comments

 1. grzegorz

  Mam słuchawki bayer dynamic 770 250 ohm i uszkodziłem membranę czy jest możliwość naprawy u was to znaczy wymiany membrany i jaki by był koszt.

  1. rafal lisinski

   Tak, możemy wymienić, ale nie membranę, tylko cały przetwornik. Łączny koszt to 320 zł, z czego większość (ok. 250 zł) to koszt przetwornika.

 2. Robert Rzeszotarski

  Witam bardzo serdecznie. Zmęczony szukaniem wśród zmanierowanych, zachłannych i nierzadko gardzących starym sprzętem i klientami elektroników, znalazłem Waszą stronę i mam nadzieję, na współpracę owocującą obopólną satysjakcją, poniewaź opis w zakładce „O Nas” bardzo do mnie przemawia. Mianowice chciałbym oddać do renowacji moje zestawy stereo i głośnikowe. Chodzi o:
  -Philips 22ah109 (tuner nie zapamiętuje stacji),
  22ah209 (kond, strojenie i trzeszczące potencjometry,
  22ah309 (działą perfekcyjnie. Ew. przemierzenie),

  – Qad 33 (kond i strojenie),
  Quad303 (kond i strojenie),
  kolumny Acoustic Research AR7 (Wymiana zawieszeń górnuch driverów niskotonowych i naprawa jednego tweetera)

  1. rafal lisinski

   Panie Robercie,

   Postaramy się pomóc. Z większością wymienionych urządzeń nie powinno być problemu – mam nawet własny identyczny zestaw Philipsa 🙂
   Proponuję, żebyśmy szczegóły ustalili mailowo – audioroom_rafal@wp.eu

   Pozdrawiam,

   Rafał Lisiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *