Nowy dział: USŁUGI

4 komentarze

Redystrybucje Renowacje

Jesteśmy z Wami już dziesiąty rok! Przez ten czas dostaliśmy mnóstwo pytań i próśb o pomoc w doborze, zakupie i podłączaniu sprzętu, jego konserwacji i naprawach. W związku z tak dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy oficjalnie zaproponować Wam nasze usługi w tym zakresie.

Oferujemy:

1. Konsulting i aktywną pomoc w wyborze i zakupie sprzętu audio, szczególnie (ale nie tylko) sprzętu z drugiej ręki

2. Zdalną i bezpośrednią pomoc w podłączaniu sprzętu audio

3. Pomoc w naprawach, konserwacji i regulacji sprzętu

4. Wypożyczanie sprzętu audio


Szczegółowe informacje znajdziesz TUTAJ.

4 comments

 1. QLO

  Witam,

  Nazywam się Paweł i mocno interesuję się tematyką audio już od ponad 30 lat. Od minimum 16 lat staram się utrzymywać przy życiu nasze analogowe cudeńka, mówię tutaj oczywiście o deck-ach – magnetofonach. Przez ten czas przeszło przez moje rączki lekko ponad 100-120 szt sprzętu, który trafił w różne zakątki naszej Ojczyzny i nie tylko. Osobiście jestem fanem marki Philips i jej wszystkich osiągnięć. Proszę nie mieszać z fanatyzmem 🙂 Każda firma ma to „coś” w swoim dorobku, czego nie mają inne firmy. Za co szanuję wszystkich producentów audio i nie tylko. Jeśli szanowni koledzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy w kwestii magnetofonów, pozostaje do dyspozycji. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
  Ps. Zajmuje się tylko magnetofonami – nic innego 🙂

  1. rafal lisinski Post author

   Philips zrobił mnóstwo świetnego sprzętu! Kilka egzemplarzy mamy w naszej kolekcji i raczej w niej zostaną, np. ich pierwszy odtwarzacz CD100.
   Bardzo dziękujemy za propozycję. Zasadniczo z magnetofonami też sobie radzimy, ale kontakt zachowujemy – kto wie, może trafi nam się jakiś wyjątkowo trudny przypadek 🙂

   1. QLO

    Tak tylko napisałem sobie, mi też, trafiły się przypadki nie do przejścia – głównie za brak części zamiennych lub w maksymalnie „zatyranych” sprzętach. A właśnie, CD100 to nie wiem tak na 100% kto był pierwszy Philips czy SONY? Wiadomo dla Philips to ich pierwszy CD. Osobiście mam 2 x CD104. Wnętrze, napęd CDM01, przetwornik TDA1541 lub kolejne jego odsłony – fajna sprawa 🙂

    1. rafal lisinski Post author

     Jeśli chodzi o CD, Sony wypuściło swój odtwarzacz o miesiąc wcześniej, ale tylko w Japonii. Premiera obu miała być równocześnie, ale Philips miał opóźnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *